O nás
Kontrola nehnuteľností

Dlhoročné
skúsenosti

Certifikovaní
odborníci

Dôkladne preveríme
nehnuteľnosť

Ušetríme vám
množstvo peňazí

ůpora peňazí pri kúpe nehnuteľnosti

Šetríme vaše peniaze

Technický stav aj právne náležitosti máme v malíčku

V našej firme si zakladáme na prémiovej kvalite služieb a nie na kvantite. Kladieme dôraz na detaily a hĺbkovú analýzu nehnuteľnosti, preto naše kontroly bývajú mimoriadne technicky rozsiahle.

Iba dôkladná kontrola zaručí ochranu vašich finančných prostriedkov. Efektívnosť kontroly sa prejaví, buď to na znížení ceny nehnuteľnosti, alebo Vám ušetrí nemalú časť peňazí pri nežiadúcich opravách.

Sme tím skúsených odborníkov, ktorí milujú svoju prácu a radi Vám pomôžu.  Na kontrolu prídeme s najmodernejšou technikou, ale nám to nevadí, pretože nám záleží na vás, na ľuďoch.

V drsnom svete realitného biznisu, či v už hrboľatom stavebnom biznise, stojíme vždy bez kompromisu na vašej strane. Nech sa deje čokoľvek, budeme ochraňovať vaše záujmy, pretože vy nás odmeňujete za to, aby sme ochránili vašu finančnú investíciu a to je veľká zodpovednosť, ktorú si uvedomujeme…

S nami vás nenapália

V čom spočíva naša kvalita

Pri kontrolách nehnuteľností, je absolútne kľúčová vec, kto k vám príde na technickú kontrolu a kto zabezpečí právnu kontrolu.

Naše prvé eso v rukáve je odborník, ktorý sebe kombinuje viacero revíznych technikov, je zároveň autorizovaným technikom, kúrenárom, vlastní 4 okrúhle pečiatky a hlavne je to expert s 20 ročnými skúsenosťami na opravy nehnuteľností a nezávislý stavebný dozor. A práve tento špičkový odborník príde k vám na technickú kontrolu !

Druhá v poradí je naše právne eso. Právnu kontrolu zabezpečuje advokátka, ktorá má 30 ročné skúsenosti s nehnuteľnosťami. Zo skúseností vieme, že nekompromisný právnik a dôkladná právna analýza je na nezaplatenie.

Pri špecifických problémoch máme k dispozícii množstvo ďalších odborníkov na konkrétnu problematiku.

Používame špičkovú techniku na kontroly nehnuteľností, v hodnote 50 000 EUR. Iba modernými prístrojmi vieme skontrolovať to, čo nie je vidieť (elektriku, vodu, plyn, vlhkosť a pod…)

Inšpekcia nehnuteľnosti - kontola stavebných prác

Naše kontroly netrvajú hodinu, pretože poctivá a kvalitná kontrola je časovo náročná. Hlavne si uvedomujeme, že dôkladná kontrola ochráni vašu budúcu investíciu.

Pozrite si naše referencie, prípadové štúdie a posúďte sami, prečo volať práve nás.

Zabezpečujeme aj nadštandardné služby, vieme preveriť susedov, či náhodou ich syn nie je napríklad bubeník, fanúšik heavy metalu, pretože vieme, že aj dokonalá nehnuteľnosť s problematickými susedami nebude ideálne bývanie.

Hovorí sa o nás, že sme nekompromisní, prísni a stojíme zásadne na vašej strane. Je to pravda.

Chcete mať istotu? Ozvite sa nám

Radi vám poradíme a pomôžeme

Zavolajte nám

Volajte

 nonstop

napísať email

Pošlite email

Nonstop

Pošlite SMS

Nonstop

Poslať SMS správu

Otázka cez formulár

Nonstop

Spoznajte náš tím

Ing. Ján Čambal

Revízny technik pre elektriku, tlak a plyn, bezpečnostný technik, autorizovaný technik vykurovacích systémov, nezávislý stavebný dozor

MUDr. Mgr. Michal Makovník, PhD., MPH

Inšpektor, odborník na posudzovanie škodlivosti prostredia nehnuteľnosti

Mgr. Richard Trusina

Advokátska kancelária pre podávanie žalôb a súdne spory

JUDr. Zuzana Kozáková

Advokátka, špecialistka na reality

Igor Lovišek

Inšpektor, revízny technik

Renáta Minarovičová

Realitná poradkyňa

Rastislav Zeman

Prvý kontakt

Alexandra Stašková

Prvý kontakt

Aby domov
bol naozaj domovom